Access Bars Consciousness

Terapia Access Consciousness Bars ® otrzymała certyfikat Międynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych Ciała wydany w Stanach Zjednoczonych. To terapia, rekomendowana przez towarzystwo terapeutyczne na całym świecie. Dla każdego ważny jest spokój, a otrzymanie prostego procesu przez ciało, zwanego Access Bars, następuje z całkowitą łatwością.

Terminy spotkań z serii ustalamy na pierwszym spotkaniu.

Umów się

Jakie są efekty korzystania z Access Bars®?

 • poprawa jakości snu,
 • zmniejszenie ilości migren
 • zmniejszenie napadów paniki
 • szybka regeneracja organizmu
 • spadek kortyzolu i stabilizacja cukru
 • głęboki relaks,
 • zwiększenie odporności i kondycji fizycznej,
 • wzrost energii życiowej,
 • większa efektywność podejmowanych działań,
 • zmniejszenie gonitwy myśli i redukcja stresu,
 • większa swoboda przy dokonywaniu wyborów i zmian życiowych,
 • wrażenie lekkości i przestrzeni w głowie,
 • uwolnienie od napięć
 • odpowiednie dla kobiet w ciąży,
 • wsparcie dla osób zdających egzaminy,
 • wzrost kreatywności.
 • I inne.

Access Bars® jest odpowiedni zarówno dla dorosłych jak i dzieci. W wielu krajach wykorzystywany przez terapeutów pracujących w obszarze leczenia depresji, uzależnień, zaburzeń odżywiania przynosząc ulgę oraz poprawę już po pierwszych sesjach. Jest doskonałym uzupełnieniem innych technik i terapii werbalnych.

Inwestycja:

 • 200 PLN – sesja 1 h
 • 900 PLN – pakiet 5 sesji
 • 1700 PLN – pakiet 10 sesji.

Terminy spotkań z serii ustalamy na pierwszym spotkaniu.

Access Bars to zespół 32 punktów na głowie, które po lekkim dotknięciu wywołują pozytywne zmiany w mózgu i prowadzą do rozładowania ładunków elektromagnetycznych odpowiadających za stres, myśli i emocje. Ta delikatna, nieinwazyjna technika eliminuje zarówno fizyczne, jak i mentalne blokady w naszym ciele. Pomaga także zyskać większą swobodę we wszystkich sferach życia.

Wyniki badań naukowych dr Terrie Hope (PhD, DNM, CFMW) opublikowane w Journal of Energy Psychology: Teoria, badania i terapie przeprowadzone w listopadzie 2017 r. pokazały, że wyniki jednej 90 minutowej sesji Access Bars pozwoliły znacznie zredukować intensywność depresji i stanów lękowych.

Na podstawie wyników czterech naukowo zweryfikowanych i znormalizowanych kwestionariuszy oraz pomiarów wzorców fal mózgowych z wykorzystaniem mapowania mózgu (QEEG) dr Hope stwierdziła w swoim badaniu, że sesja Access Bars przyniosła redukcję intensywności objawów lękowych o 84,7% (średnia). U uczestników odnotowano zmniejszenie intensywności objawów depresji o 82,7% (średnia).

Wyniki pomiarów fal mózgowych przed i po Access Bars pokazały wzrost spójności aktywności elektrycznej mózgu u wszystkich uczestników, co wskazywałoby na zmianę do stanu normalnego po sesji. Spójność fal mózgowych jest związana z komunikacją pomiędzy różnymi obszarami mózgu, a naukowcy odkryli, że optymalna spójność aktywności elektrycznej mózgu jest skorelowana z wieloma aspektami, a mianowicie inteligencją, zdolnością uczenia się, spostrzegawczością, czasem reakcji i kreatywnością.

 

Access Bars Consciousness ® – oczyszcza umysł i kreuje dostęp do świadomości.

Access Bars z masażem głowy to rodzaj połączonych ze sobą terapii głęboko relaksujących stan ciała i umysłu. Tuż przed sesją Bars otrzymasz wyjątkowy masaż głowy i twarzy aby łatwiej wejść w proces regeneracji i dostępu swoich potencjalnych możliwości, zapisanych w podświadomości. Relaks, delikatny dotyk, spokój pozwolą na wejście w proces poszukiwania własnego ja, w przestrzeni własnego potencjału. Każdy go posiada. W świecie wielu zadań, gdy zabiegani nie dajemy sobie chwili na prawdziwy odpoczynek, to zastrzyk energii, która uruchamia się w ciągu kilkudziesięciu minut tuż po sesji. 

Czego jeszcze możesz spodziewać w trakcie masażu? Tego, że zapragniesz znów wrócić by poczuć jak możesz być szczęśliwy w ciągu tej jednej chwili.

Celem Access Bars jest, aby wszystko w życiu przychodziło z łatwością, radością i obfitością!

Dla każdego ważny jest spokój, a otrzymanie prostego procesu przez ciało, zwanego Access Bars, następuje z całkowitą łatwością. Pomyśl – Jak by to było, gdybyś w trakcie delikatnego dotyku głowy, w najgorszym przypadku głęboko się zrelaksował? Gdybyś wyrzucił męczące myśli, trudności i przeciwności bez wchodzenia w nie? Gdybyś, w wygodnej pozycji, w ciszy, otrzymał dostęp do zakodowanych w umyśle obfitości i mógł wykreować nowe możliwości finansowe

 

Czy jesteś gotowy na inspirację i lekkość w dokonywanych wyborach?

Ciężko uwierzyć? A jednak! Terapia Access Bars Consciousness ®otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych Ciała wydany w Stanach Zjednoczonych. To terapia, rekomendowana przez towarzystwo terapeutyczne na całym świecie. 

Jak wygląda sesja ACCESS BARS?

W wygodnej pozycji leżącej, w ubraniu, jeśli poczujesz taką potrzebę, następuje masaż 32 punktów na głowie. To centra, które są odpowiedzialne za pieniądze, karierę, kreatywność, świadomość, czas, przestrzeń, ciało, radość i inne. 

W trakcie sesji otrzymasz:

 • odprężający dotyk głowy, którego doświadcza całe ciało,
 • odprężenie i relaks,
 • większą koncentrację i świadomość,
 • wolność od przekonań, stereotypów, wzorców,
 • możliwość rozwinięcia skrzydeł,
 • dostęp do nowych możliwości zawodowo – biznesowych,
 • zwiększenie uważności,
 • przyspieszony rozwój wewnętrzny,
 • uczucie obudzenia kreatywności i intuicji,
 • przypływ energii.

W trakcie sesji, niektóre osoby zasypiają, inne doznają TRE (Trauma Releasing Exercises) czyli uwolnienie emocji związanych z traumą, przeszłością, zablokowaną dotąd w ciele. Dlatego po terapii zalecany jest odpoczynek i regeneracja. Można czuć potrzebę spożycia posiłku, co jest rzeczą naturalną. Być może zaczniesz zauważać rzeczy, na które wcześniej nie zwróciłeś uwagi. Wyzwolenie od schematów myślowych otwiera możliwość dotarcia do własnego, nieograniczonego potencjału u źródła. Włączenie ACCESS BARS w życie odbywa się poprzez zadawanie pytań każdego dnia, które odblokowują ograniczenia i uczą nas otrzymywania. 

Zadaj sobie pytanie:

 • Ciekawe, jak bardzo mogę być szczęśliwy?
 • Ciekawe jak wielką zmianę mogę otrzymać?
 • Jak może być jeszcze lepiej?

I wiele innych, które zmieniają Twój punkt widzenia a które otrzymasz w trakcie transformacji Access Bars.
Do przygody z Access Bars Consciousness zaprasza Dr Dain Heer w książce “Będąc sobą zmieniasz świat”. 

Możesz dodatkowo skorzystać z masażu głowy i twarzy by całkowicie się zregenerować i odzyskać energię. Poczuj chill i ciesz się chwilą. 

 

Fot.Holispace

Na traumy i rozmaite zahamowania, czy nadmierną kontrolę pomaga psychoterapia, ale wspiera ją także dotyk o różnej intensywności i formie: masażu części lub całego ciała, refleksologii głowy i twarzy, akupresury czy zabiegu Access Bars. Zapraszam Cię do  skorzystania z różnorodnych form psychoterapii ciała m.in. do masaży,sesji jak również właśnie jedną z nich jest metoda Access Bars Consciousness, która wspiera uwolnić się od traum i negatywnych przekonań, głęboko zrelaksować, oczyszczać umysł i kreować dostęp do świadomości. Jej celem jest, aby wszystko w życiu przychodziło z łatwością, radością i obfitością!

Dlaczego dotyk?

Jak mówi Weronika Ławniczak, terapeutka medycyny zintegrowanej, mentor i promotor zdrowego stylu życia, właścicielka Instytutu Zdrowia i Urody Holispace – „różnorodne terapie i techniki manualne na ciało przynoszą natychmiastową ulgę, pod warunkiem, że są prawidłowo przeprowadzane przez wykwalifikowanych terapeutów. To bardzo ważne, żeby trafić w dobre ręce” – podkreśla. Zabiegi oparte na dotyku są niezwykle przyjemną i skuteczną terapią, prowadzącą do wewnętrznego wyciszenia, złagodzenia napięć i stresów, głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała. Niwelują objawy przemęczenia. Każdą tego typu terapię i zastosowane techniki oraz ilość serii zabiegowych dobiera się do indywidualnych potrzeb. Wraz z wprowadzeniem systematyczności poprawia się jakość życia. Mózg koduje regenerację, obniża się poziom kortyzolu (hormonu stresu) w naszym ciele, a wzrasta poziom serotoniny i dopaminy odpowiedzialnych za dobry nastrój.

Jak to działa?

Na karku, głowie i twarzy usytuowanych jest wiele charakterystycznych punktów (nazywanych w zależności od źródła pochodzenia techniki dotyku czy masażu: marma, barsy itp.), odpowiedzialnych za rozluźnianie całego ciała. „Wszelkie gromadzone w ciągu życia urazy fizyczne czy traumy, ból, negatywne odczucia – przenoszą się do ciała w formie blokad. Mogą być nimi punkty maksymalnej bolesności w obrębie skóry, powięzi czy mięśni, a także narządów wewnętrznych” – tłumaczy Weronika Ławniczak. „Rolą terapeuty jest m.in. znajdowanie restrykcji powięziowych, blokad energetycznych i ich rozluźnianie.” 

Moja głowa, jej dotyk

Access Bars Consciousness, rodzaj terapii manualnej. „To nie tyle masaż, co delikatny dotyk, jakby motyla” – „został opracowany ponad 20 lat temu przez Gary’ego Daglasa. Wskazuje dokładnie określone 32 punkty na głowie. To centra, które są odpowiedzialne za kreatywność, świadomość, czas, przestrzeń, ciało, radość, pieniądze, karierę, itd. Można je sobie wyobrazić jako rodzaj siatki energetycznej. Podczas sesji następuje dotyk wspomnianych punktów na głowie. Pod jego wpływem wytwarza się różnica potencjałów dwóch ciał i dochodzi do rodzaju przepięcia. Prowadzi to do rozładowania ładunków elektromagnetycznych odpowiadających za stres, myśli i emocje i wywołuje pozytywne zmiany w mózgu. Ta delikatna, nieinwazyjna technika eliminuje zarówno fizyczne, jak i mentalne blokady w naszym ciele.”

Poczujesz spokój, czasem ciepło po jednej lub drugiej stronie ciała. Po wszystkim będziesz zrelaksowana i otwarta na cały świat. Wyniki badań naukowych dr Terrie Hope (PhD, DNM, CFMW), opublikowane w „Journal of Energy Psychology: Teoria, badania i terapie”, przeprowadzone w listopadzie 2017 r. pokazały, że wyniki jednej 90-minutowej sesji Access BarsⓇ pozwoliły znacznie zredukować u pacjentów intensywność depresji (o 82,7%) i stanów lękowych (o 84,7%).

Sesja Bars trwa zazwyczaj 60-90 minut i jest to zabieg, któremu można poddawać się raz na miesiąc, raz na tydzień lub codziennie. Skutki sesji Access BarsⓇ są sprawą indywidualną u każdej osoby, a efekty każdego zabiegu są inne, jednakże, oprócz poprawy stanu zdrowia fizycznego, uczestnicy wspominali o wzroście intuicji i świadomości, większym uczuciu wdzięczności, życzliwości, spokoju i wyciszenia oraz łatwiejszym porozumiewaniu się z innymi.

„Wszystko dzieje się poprzez zanurzenie w dobrostanie i pokładach własnych możliwości. Pozwala na dotarcie do swoich ukrytych talentów, wznosi na wyższy poziom świadomości. Usuwa stare wzorce i przekonania. Uczy witalnego życia i realizacji celów w zgodzie ze sobą i własnymi wartościami. Buduje pomost pomiędzy potrzebami duszy i ciała. Nie zostawia złudzeń. Pozwala zwiększyć szansę na awans zawodowy lub społeczny, a wszystko po to, by wzmocnić co naprawdę bezcenne – Twój rdzeń, Twoje ja”.